Biliyor musunuz ? Az Sermaye İle Çok Yatırım Şansınız Var
Fikriniz mi var ? Gelin! Proje İle Teknolojiye Dönüştürelim
Keşfedin Eğitimler İle Farkınızı Ortaya Çıkarın
All premium Magento themes at magentothemesworld.com!

Biz Kimiz


Aker Patent, Akkaş Osgb , Y&S Eğitim ve Erkan Akkaş Danışmanlık grup şirketlerimiz arasında bulunmaktadır. Yatırım Danışmanlığı, Sinai Mülki haklar, dış ticaret eğitimleri, devlet destekeri konularında entegre olarak hizmet vermektedir. A dan Z'ye hizmet politikasını kendisine ilke edinen şirketlerimiz, başta kobiler olmak üzere ulusal ve uluslararası firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Amacımız, şirketlerin ve şahısların yatırım sürecinde işini bilen bir ekip ile onları yalnız bırakmamaktır.

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Uzman ekibimiz ile yatırım danışmanlığı konusunda şirketlere doğrudan bilgi vererek; büyüme süreçlerinde ve işletme hayatlarında onların yol göstericileri olmak öncelikli vizyonumuzdur. Sektörde tecrübeli;  işini bilen ve lider bir şirket olarak, öncelikli değerimiz ekibimizin ticari ahlak ilkelerine uygun olarak  çalışması ve müşterileri “doğru bilgi” ile yönlendirmesidir.  Çalışma hayatımızda belirlediğimiz güvenlilik; doğrudan bilgililik; çözüm odaklılık; hızlılık prensiplerimiz ile müşterilerimizin haberi olmayan her türlü yenilik ve duyurudan öncelikle bizler kendilerini haberdar etmekteyiz.
“İş işten geçmeden, işi ayağınıza “AYA” olarak getiriyoruz”

Misyonumuz

Küreselleşen dünyada, şirketlerin, kurum ve kuruluşların, şahısların, genç girişimcilerin, büyüme hedefli şirketlerin yanında olmak ve bu hedeflerinde yol göstericileri olmak öncelikli misyonumuzdur. Hedefimiz küçük büyük işletme olmaları fark etmeksizin büyüyen dünya ekonomisinde hak eden tüm şirketleri çeşitli devlet desteklerinden yararlandırarak onları bu süreçlerinde yalnız bırakmamaktır.  Çeşitli fuar, girişimcilik, büyüme, üretim, şirket kuruluşu gibi alanlarda devlet tarafından sunulan tüm destek ve hibelerden müşterileri haberdar ederek, onları ilk sıraya taşımak ve yatırımlarının değerlenerek artmasını sağlamak yegane amacımızdır.

“Zamana karşı yarışan tüm şirketler şöyle dursun, bizler sizleri zamanın kendisi yapmak hedefindeyiz. “

Hakkımızda


Ticari Hayattaki Yerimiz

Avrupa Yatırım Ajansı, 18 yıllık tecrübesi ile ticari hayatına emin adımlarla devam etmektedir. Bir grup şirketi olan Avrupa Yatırım Ajansı, sektörde lider kurum ve kuruluşlara yatırım danışmanlığı yaparak müşterilerini bir ön sıraya taşımaktadır. “Paranız cebinizde kalsın” mantığı ile hareket eden profesyonel ekibimiz müşterilerin büyüme süreçlerinde, onları  ne tür devlet destekleri ve devlet hibelerinden yararlanacaklarından haberdar etmektedir. Çoğu kurum ve kuruluşun haberdar dahi olmadığı fuar, girişimcilik, markalaşma, teşvik, büyüme, şirket kuruluşu, kadın girişimciliği gibi alanlarda özelikle kendilerine ihtiyacı olan bilgiyi vererek danışmanları olmak bilenlerin işidir. İşimiz; şirketlerin ekonomik süreçlerinde onlara yardımcı olmak olup; yaşadıkları her türlü soruna ve engele yönelik, “çözüm odaklı” çalışmaktır. Ticari hayatın zor olduğunun bilincinde olan Avrupa Yatırım Ajansı; 100 kişilik uzman ekibi ile siz girişimciler, üreticiler ve işletme sahiplerinin devlet tarafından da çeşitli hibelerden ve desteklerden yararlanabileceği konusunda da ayrıca danışmanlık vermektedir. Proje hazırlanarak işetilen bu süreçte girişimcilerin, üreticilerin, yatırımcıların ve işletme sahiplerinin süreci öğrenmesi ve süreci bilmesi yatırımlarınızın sizlere  katlanarak dönmesi açısından büyük önem arz etmektedir.

Unutmayın; herkes danışmanlık hizmeti sunabilir fakat sadece sektöründe lider olanlar sizlerin yanında yer alabilir. Kendinizi ve işletmenizi hafife almayın, ilgili süreçte siz de büyümeye ve genişlemeye giden yolcu koltuğunda yerinizi AYA ile alın.

 Kalite Belgelendirme Hizmetleri Başlığı Altında,
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 22000 Haccp Gıda Güvenliği
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği
ISO/TS 16949
CE Markalama

hizmetlerinde şirketlere öncü olmakta ve bütün destek türlerinden kendilerini haberdar etmekteyiz.

Devlet Destekleri Başlığı Altında,
Kosgeb
Tübitak
Dış Ticaret
Kalkınma Ajansları
Kırsal Kalkınma Proje Destekleri
Tubitak Proje Destekleri
Kosgeb Proje Destekleri
Arge Proje Destekleri

hizmetlerinde şirketlere öncü olmakta ve bütün destek türlerinden kendilerini haberdar etmekteyiz.

Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri Başlığında,
Yatırım Teşvik Belgesi
Dahilde İşleme İzin Belgesi
Hariçte İşleme İzin Belgesi
Turizm İşletme Belgesi
Turizm Yatırım Teşvik Belgesi

Diğer Hizmetler Başlığında,
Kapasite Raporu
Sanayi Sicil Belgesi
Barkod İşlemleri
Garanti Belgesi
Şirketlere ve Üniversitelere sertifikalı Eğitimler
Çed Belgesi

Çalışma İzni

Yabancı Personel İşlemleri

Sanayi Bakanlığı Destekleri

Maliye Bakanlığı Destekleri

Tarım Bakanlığı Destekleri
Hukuk Müşavirliği

hizmetlerinde şirketlere öncü olmakta ve bütün destek türlerinden kendilerini haberdar etmekteyiz.