Biliyor musunuz ? Az Sermaye İle Çok Yatırım Şansınız Var
Fikriniz mi var ? Gelin! Proje İle Teknolojiye Dönüştürelim
Keşfedin Eğitimler İle Farkınızı Ortaya Çıkarın
1
Devlet Destekleri Devlet desteklerinden yararlanabilmek için ilk adımı beraber atalım. KOSGEB, TÜBİTAK, KALKINMA AJANSLARI, EKONOMİ BAKANLIĞI, HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI, SANAYİ BAKANLIĞI, AVRUPA BİRLİĞİ FONLARI, DÜNYA BANKASI DESTEKLERİ ile sektörünüzün lideri olun..
Devamı için tıklayınız...<
2
Yatırım Yatırımlarınız profesyonel ekibimizle güvence altındadır.kararlı ve dengeli yatırım için uzmanlarımız sizlere finansal danışmanlık hizmeti vermektedir. Yatırım destek ofisimizle yatırım teşvik belgesi, yatırım kredileri, hibe destekleri, kalkınma projeleri konusunda sınırsız danışmanlık alabilmektesiniz
Devamı için tıklayınız....
3
Eğitim Ticarette bilincin artırılması için eğitim kalitemizin yükseltilmesi gerekmektedir.Avrupa Yatırım Ajansının güçlü ve deneyimli kadrosuyla, sizlere vereceği eğitimlerle sektördeki ufkunuzu genişletecektir.Yeni Girişimcilere özel eğitimler verilerek mesleklerini hayata geçirmede destek olunmaktadır.
Devamı için tıklayınız....
4
Kalite "Bu sefer saatler size göre ayarlansın." Kalite yönetim sistemleriyle standartlarıımız yükseltelim ISO9001-2008, ISO22001, ISO14001, ISO18001-OHSAS, ISO17025, ISO16049 belgelerinin danışmanlığı uzman kadro ile sağlanmaktadır.

 

Devamı için tıklayınız...
All premium Magento themes at magentothemesworld.com!

Yatırım Enstrümanları


Yatırım kredileri yatırımcının en çok ihtiyaç duyduğu finans konusunu en ucuz maliyetle çözmesini sağlar. Dünya bankası  ve Avrupa yatırım bankasının 1-2 yıl ödemesiz , 5 ila 10 yıl arasında düşük faizli kredileri bulunmaktadır. 
Avrupa yatırım ajansı olarak AYA, Amerika  yatırım bankaları, İtalya yatırım bankaları, İsviçre yatırım bankaları ve Almanya yatırım bankaları ile ortak çalışmalar yaparak Türkiye deki yatırımcılara, sanayicilere, turizmcilere  proje bazlı teminatsız kredi imkanı sunmaktadır.

 
Devamı

Sertifikalı Eğitimler


Üniversitelerde alınan temel eğitimlerin yanında,  yönetici adaylarının ve yöneticilerin alması gerekli olan günümüz koşulları ile uyarlı özel eğitimler Avrupa yatırım ajansı tarafından sunulmaktadır. Özellikle kalite, dış ticaret, satış pazarlama, Ar-Ge yönetimi, Devlet teşvikleri ve kişisel gelişimler konusunda eğitimler verilmektedir….

Devamı

Akreditasyon Nedir


Günümüzde pazara sunulan ürün ve hizmetlerin çeşitliliği, "Tüketicinin Korunması" yolunda önlemlerin gerekliliğini de beraberinde getirmiştir. Bu yolda atılan adımlardan bazıları, sunulan ürünün gözetim veya test ile kontrol edilmesi ve üretim/hizmet süreçlerinin denetimi ile sistemlerin belgelendirilmesidir.

Devamı

Helal Gıda Belgesi


Helal, dinin kurallarına aykırı olmayan, dinî bakımdan yasaklanmamış olan, izin verilmiş anlamına gelen Arapça bir kelimedir.

Helal'in karşıtı, din kurallarına aykırı olan, dinî bakımdan yasak olan anlamına gelen Haram 'dır.

Devamı

Yatırım Danışmanlığı


1.
Yatırımlarınıza devletten alacağınız destekler için deneyimli, alanlarında uzman kadromuzla ihtiyacınız olan konularda projeler yazılmaktadır.Örneğin, firmanızın kapasite artırımı , ar-ge çalışması ve ihracatını arttırmaya yönelik yapacağı yatırımlarda, danışmanlığınızı yürüterek kalkınma ajanslarına proje sunabilir ve 400 bin TL'ye varan hibe desteklerinden yararlanmanızı sağlayabiliriz, böylece yatırımlarınızın maliyetlerini düşürebilir, imkanlarınızı en etkin şekilde kullanabilirsiniz.
2.
Büyümek isteyen KOBİ'lere, KOSGEB'in sunuduğu 250 bin TL'ye varan geri ödemesiz desteklerinden yararlanmanızı sağlıyor, aynı zamanda şirketiniz için hangi tür destek programlarınndan yararlanabileceğiniz konusunda sizlere profesyonel ekibimizle yol göstermekteyiz.
3.
Şirketinizin, dünya standartlarına ulaşmasında ihtiyacınız olan kaliteyi belgelendiriyoruz.Şirketinizin Kalite yönetim sistemi belgesi alarak, çalışanlarınızın kalite yönetim standartları konularında bilgilendirileceği eğitimlerle işyerinizin standartlarını yükseltmenizde sizlere gerekli olan hizmetlere tek çatı altında ulaşmanızı sağlamaktayız Devamı

Uluslararası Arge Yardımları